STRIPES & STUDS

Zaful bag ( here ) // French Connection sweater ( here ) // H&M jeans ( here ) / Stradivarius blazer // Zaful sneakers  CZ:  Ahoj ...

Zaful bag (here) // French Connection sweater (here) // H&M jeans (here) / Stradivarius blazer // Zaful sneakers 
CZ: Ahoj všichni! Dnes bych se chtěla s vámi podělit o pár fotek z minulého víkendu. Můj přítel a já se rozhodli jít na malý piknik do parku, tak to bylo určitě výzva k komfortnímu oblečení. Tentokrát jsem se rozhodla, že nebudu hodně přemyslet a vybrala jsem jednoduchý pruhovaný top, úzké džíny s vysokým pasem, a samozřejmě, pár pohodlných tenisek. Dokončit obraz mi pomohla moje nová láska -  pěkná malá kabelka s kovovými detaily, která, podle mého názoru, hodí se k téměř jakémukoliv outfitu.

ENG: Hey everyone! Today I wanted to share with you some photos from the last weekend. My boyfriend and I decided to go for a little picnic in the park, so it was definitely a call for a casual outfit. I decided to keep it really simple this time and went for a striped top, high waisted jeans and of course a pair of comfy sneakers. I finished off with my latest obsession - the cutest studded bag which I believe goes with just about any outfit. 

RU: Всем привет! Сегодня я хотела поделиться с вами фотографиями с прошлых выходных. Мой молодой человек и я решили пойти на небольшой пикник в парк, так что это был определенно призыв к удобному аутфиту. На этот раз я решила сильно не заморачиваться и выбрала простой полосатый топ, узкие джинсы на высокой талии и, конечно же, пару удобных кроссовок. Завершить образ мне помогла моя новая любовь в виде миленькой сумочки с металлическими деталями, которая, на мой взгляд, подходит практически к любому наряду.
In collaboration with Zaful

Follow

SHOP THE POST


You Might Also Like

0 коммент.

border